fbpx

O nas

Holtrade TEAM!

Jesteśmy rodzinną firmą i zgranym zespołem. Wierzymy że praca ma być profesjonalna i że na ile to możliwe powinna cieszyć. Szefem od zawsze jest założycielka i prezeska Maria Deja. Wiekszość naszego zespołu to technicy dentystyczni, którzy postanowili trochę inaczej wykorzystać swoją wiedzę a jednocześnie rozwijać inne umiejętności. Nie ma nic lepszego niż praca w radosnej i twórczej atmosferze! 

La vita e’ bella!

30 lat! - trochę naszej historii!

Firma Holtrade powstała w Polsce w 1991r wcześniej działała na terenie słonecznej Italii. Zmiany polityczne i ekonomiczne w Polsce zachęciły Panią mgr Marię Deja, właścicielkę firmy do przeniesienia jej na teren Polski. Początek działalności był niezwykle skromny, pracowały w niej zaledwie 3 osoby. Dzisiaj Holtrade jest prężnie rozwijającą się firmą dającą miejsca pracy handlowcom, konsultantom technicznym i naukowym oraz wykładowcom krajowym i zagranicznym. Siedziba firmy znajduje się w Piasecznie koło Warszawy w zabytkowym budynku, pochodzącym jeszcze z czasów carskich.

No limits!

Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań! Nowych systemów w dziedzinie stomatologii charakteryzujących się nowatorstwem, efektywnych, oszczędzających czas i zapewniających komfort pracy operatora. W dzisiejszych czasach przy tak dużej konkurencji Holtrade jako cel swojego działania przyjmuje wysokie standardy: dostarczanie Klientom najnowocześniejszych technologii i rozwiązań oraz najwyższej jakości materiałów, potwierdzonych wieloletnimi badaniami.

Nie tylko sprzedajemy - też uczymy!

W działalności handlowej skupiamy się głównie na rozwiązaniach systemowych, które jako jedyne dają możliwość sprawnego funkcjonowania poszczególnych elementów. W swojej pracy promujemy ciągłe zdobywanie wiedzy i podnoszenie swoich kwalifikacji. Wiemy jak ważne jest zdobycie wiedzy na temat produktów, które posiadamy w swojej ofercie. Dlatego oprócz działalności ściśle handlowej prowadzimy również działalność edukacyjną w postaci Centrum Edukacyjnego dla dentystów i techników dentystycznych. W organizacji naszych szkoleń szczególną uwagę zwracamy na tworzenie sprawnych zespołów lekarz dentysta-technik dentystyczny. Tylko dzięki kompleksowym szkoleniom dla lekarzy i techników, możliwe jest uzyskanie jednakowej wiedzy, przez obie strony, a co za tym idzie stworzenie kompatybilnego i sprawnie działającego zespołu.

Support

Nie zostawimy Was samych! Kto jest naszym klientem może na nas liczyć. Każdy kiedyś zaczyna albo ma wątpliwości. Nasze konsultacje analogowe i cyfrowe zapewniają naszym klientom stałą pomoc. 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, informacje i produkty przedstawione na niniejszej stronie, skierowane są do profesjonalistów z branży medycznej, w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.

POTWIERDŹ CZY JESTEŚ PROFESJONALISTĄ POSIADAJĄCYM WIEDZĘ MEDYCZNĄ.