fbpx

Polityka prywatności

Polityka Prywatności Holtrade

1. Wprowadzenie

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazywanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem z usług Sklepu Internetowego Holtrade przez stronę internetową https://holtrade.pl/.

2. Administrator danych

Administratorem danych osobowych jest Maria Deja Holtrade Eksport Import z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 66-70 m. 44, 02-603 Warszawa, NIP: 1230001506. Dane zbierane są w celach określonych poniżej oraz w celu marketingowym, w tym do realizacji reklam na platformie Facebook.

3. Rodzaj zbieranych danych

W związku z korzystaniem z Serwisu przez Użytkowników, zbierane są dane niezbędne do realizacji usług oferowanych przez Sklep, takie jak: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres dostawy (ulica, numer domu, numer mieszkania, kod pocztowy, miasto, kraj). W przypadku klientów biznesowych zbierane mogą być dodatkowo dane firmy, takie jak nazwa firmy i numer NIP.

4. Cele przetwarzania danych

Dane osobowe Użytkowników przetwarzane są w następujących celach:

  • realizacji zamówień składanych w Sklepie,
  • obsługi zapytań i reklamacji,
  • działalności marketingowej własnych produktów i usług,
  • prezentacji oferty handlowej,
  • realizacji kampanii reklamowych na platformie Facebook.

5. Prawa użytkownika

Każdemu Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia danych. Użytkownik ma prawo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

6. Bezpieczeństwo danych

Administrator dokłada wszelkich starań, aby chronić dane osobowe przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich i kontroluje metody ich gromadzenia, przechowywania i przetwarzania. Używane są środki bezpieczeństwa obejmujące m.in. szyfrowanie danych oraz fizyczne środki bezpieczeństwa.

7. Zmiany w polityce prywatności

Polityka Prywatności może być czasami aktualizowana. O wszelkich zmianach i aktualizacjach Użytkownicy zostaną poinformowani na stronie internetowej Sklepu.

8. Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych można kontaktować się z Administratorem za pośrednictwem infolinii +48 (22) 750 40 70 lub poprzez adres korespondencyjny ul. Kościuszki 51, 05-500 Piaseczno.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, informacje i produkty przedstawione na niniejszej stronie, skierowane są do profesjonalistów z branży medycznej, w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.

POTWIERDŹ CZY JESTEŚ PROFESJONALISTĄ POSIADAJĄCYM WIEDZĘ MEDYCZNĄ.